Daisho Nagahama Yatai Ramen — 188g

As of 4 Oct 2026, Daisho Nagahama Yatai Ramen 188g is cheapest at Coles at $4.50 ($2.39/100 g) in Australia.

Prices updated 4 Oct 2026

Lowest recorded price: $4.50 at Coles (4 Oct); highest: $4.50 — currently $4.50 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.50
Average
$4.50
Highest
$4.50
Lowest ever
$4.50 · Oct '26
Highest ever
$4.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Daisho

    DaishoCheapest

    Daisho Nagahama Yatai Ramen · 188g

    $2.39/100g$4.50Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Daisho

    DaishoCheapest

    Daisho Nagahama Yatai Ramen · 188g

    $2.39/100g$4.50Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Daisho

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Daisho Nagahama Yatai Ramen 188g cheapest?
Coles has the lowest price at $4.50 ($2.39/100 g).
What is the unit price of Daisho Nagahama Yatai Ramen 188g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $2.39/100g.
What is the lowest price ever for Daisho Nagahama Yatai Ramen 188g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Daisho Nagahama Yatai Ramen 188g is $4.50 at Coles (4 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $4.50 at Coles.