BSc Protein Water Lemon Soda — 355ml

As of 1 Oct 2026, BSc Protein Water Lemon Soda 355ml is cheapest at Coles at $5.50 ($15.49/1 L) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $5.50 at Coles (1 Oct); highest: $5.50 — currently $5.50 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.50
Average
$5.50
Highest
$5.50
Lowest ever
$5.50 · Oct '26
Highest ever
$5.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1BSc

    BScCheapest

    BSc Protein Water Lemon Soda · 355ml

    $15.49/1L$5.50Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1BSc

    BScCheapest

    BSc Protein Water Lemon Soda · 355ml

    $15.49/1L$5.50Coles
1 brand available
Coles
  1. 1BSc

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is BSc Protein Water Lemon Soda 355ml cheapest?
Coles has the lowest price at $5.50 ($15.49/1 L).
What is the unit price of BSc Protein Water Lemon Soda 355ml?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $1.55/100ml.
What is the lowest price ever for BSc Protein Water Lemon Soda 355ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for BSc Protein Water Lemon Soda 355ml is $5.50 at Coles (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.50 at Coles.