Afourer Mandarin Standard — Each
As of 29 Sept 2026, Afourer Mandarin Standard Each is cheapest at Harris Farm at $1.66 ($1.66/1 ea) in Australia.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $0.38 at Coles (22 Sept); highest: $3.99 — currently $1.66 at Harris Farm. Tracked since July 2026.
Showing prices and history for this variant plus 4 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $0.29/100g
- Average
- $184.37/100g
- Highest
- $490.00/100g
Aldi · approx. 0.13kg per pieceNow$0.30/100gLow
Coles · approx. 130gNow$0.49/100g
Aldi · 0.75kgNow$0.49/100g
410 prices recorded · 79 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| — | each | $0.46 | $0.46/1 ea | In stock | 28 Sept | |
| — | each | $0.46 | $0.46/1 eaBest | In stock | 23 Sept | |
| — | Each | $1.66 | $1.66/1 ea | In stock | 29 Sept | |
| — | approx. 0.13kg per piece | $2.99 | $0.30/100g | In stock | 29 Sept | |
| Coles | approx. 130g | $0.51–$0.64 | $0.39/100g–$0.49/100g | In stock | 29 Sept | |
| — | 0.75kg | $3.69 | $0.49/100g | In stock | 29 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Aldi
Coles
Harris Farm
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Afourer Mandarin Standard Each cheapest?
- Harris Farm has the lowest price at $1.66 ($1.66/1 ea).
- What is the unit price of Afourer Mandarin Standard Each?
- Priced per 1 ea. Harris Farm offers the best value at $1.66/1 ea.
- What is the lowest price ever for Afourer Mandarin Standard Each?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Afourer Mandarin Standard Each is $0.38 at Coles (22 Sept), since we began tracking in July 2026. The current cheapest price is $1.66 at Harris Farm.


