Got2 B Got2b Glued Hair Wax Stick — 50g

As of 1 Oct 2026, Got2 B Got2b Glued Hair Wax Stick 50g is cheapest at Woolworths at $25.00 ($50.00/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $25.00 at Woolworths (1 Oct); highest: $25.00 — currently $25.00 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$25.00
Average
$25.00
Highest
$25.00
Lowest ever
$25.00 · Oct '26
Highest ever
$25.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Got2 B

    Got2 BCheapest

    Got2b Glued Hair Wax Stick · 50g

    $50.00/100g$25.00Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Got2 B

    Got2 BCheapest

    Got2b Glued Hair Wax Stick · 50g

    $50.00/100g$25.00Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Got2 B

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Got2 B Got2b Glued Hair Wax Stick 50g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $25.00 ($50.00/100 g).
What is the unit price of Got2 B Got2b Glued Hair Wax Stick 50g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $50.00/100g.
What is the lowest price ever for Got2 B Got2b Glued Hair Wax Stick 50g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Got2 B Got2b Glued Hair Wax Stick 50g is $25.00 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $25.00 at Woolworths.