Apple Bravo Premium — Each
As of 29 Sept 2026, Apple Bravo Premium Each is cheapest at Harris Farm at $2.50 ($2.50/1 ea) in Australia.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $1.03 at Woolworths (22 Sept); highest: $6.90 — currently $2.50 at Harris Farm. Tracked since May 2026.
Showing prices and history for this variant plus 4 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $0.52/100g
- Average
- $0.71/100g
- Highest
- $0.92/100g
379 prices recorded · 79 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Coles | approx. 200g | $1.18 | $0.59/100g | In stock | 14 June | |
| Woolworths | 750g | $5.90 | $0.79/100gBest | In stock | 23 Sept | |
| Coles | approx. 200g | $1.78 | $0.89/100g | In stock | 23 Sept | |
| Coles | 750g | $6.90 | $0.92/100g | In stock | 23 Sept | |
| Woolworths | 750g | $6.90 | $0.92/100g | In stock | 11 May | |
| Bravo | each | $1.38 | $1.38/1 ea | In stock | 23 Sept | |
| — | Each | $2.50 | $2.50/1 ea | In stock | 29 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Coles
Harris Farm
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Apple Bravo Premium Each cheapest?
- Harris Farm has the lowest price at $2.50 ($2.50/1 ea).
- What is the unit price of Apple Bravo Premium Each?
- Priced per 1 ea. Harris Farm offers the best value at $2.50/1 ea.
- What is the lowest price ever for Apple Bravo Premium Each?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Apple Bravo Premium Each is $1.03 at Woolworths (22 Sept), since we began tracking in May 2026. The current cheapest price is $2.50 at Harris Farm.




