Talatta Anchovy Paste Standard — 60g

As of 29 Sept 2026, Talatta Anchovy Paste Standard 60g is cheapest at Harris Farm at $7.99 ($133.17/1 kg) in Australia.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $7.99 at Harris Farm (29 Sept); highest: $7.99 — currently $7.99 at Harris Farm. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$7.99
Average
$7.99
Highest
$7.99
Lowest ever
$7.99 · Sep '26
Highest ever
$7.99 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Talatta Anchovy Paste Standard

    Talatta Anchovy Paste StandardCheapest

    60g

    $133.17/1kg$7.99Harris Farm

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Talatta Anchovy Paste Standard

    Talatta Anchovy Paste StandardCheapest

    60g

    $133.17/1kg$7.99Harris Farm
1 brand available
Harris Farm
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Talatta Anchovy Paste Standard 60g cheapest?
Harris Farm has the lowest price at $7.99 ($133.17/1 kg).
What is the unit price of Talatta Anchovy Paste Standard 60g?
Priced per 100g. Harris Farm offers the best value at $13.32/100g.
What is the lowest price ever for Talatta Anchovy Paste Standard 60g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Talatta Anchovy Paste Standard 60g is $7.99 at Harris Farm (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $7.99 at Harris Farm.