Youfoodz The Real OJ Juice — 350ml

As of 1 Oct 2026, Youfoodz The Real OJ Juice 350ml is cheapest at IGA at $4.95 ($1.41/100 ml) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time

No price history yet

We log the price each time we check — the graph fills in here once a price changes, so check back soon.

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Youfoodz

    YoufoodzCheapest

    Youfoodz The Real OJ Juice · 350ml

    $1.41/100ml$4.95IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Youfoodz

    YoufoodzCheapest

    Youfoodz The Real OJ Juice · 350ml

    $1.41/100ml$4.95IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Youfoodz

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Youfoodz The Real OJ Juice 350ml cheapest?
IGA has the lowest price at $4.95 ($1.41/100 ml).
What is the unit price of Youfoodz The Real OJ Juice 350ml?
Priced per 100ml. IGA offers the best value at $1.41/100ml.