5 Gum 5Gum Watermelon Burst — 32g

As of 2 Oct 2026, 5 Gum 5Gum Watermelon Burst 32g is cheapest at Woolworths at $2.00 ($6.25/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $2.00 at Woolworths (2 Oct); highest: $2.00 — currently $2.00 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$2.00
Average
$2.00
Highest
$2.00
Lowest ever
$2.00 · Oct '26
Highest ever
$2.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

4 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 15 Gum

    5 GumCheapest

    5Gum Watermelon Burst Gum · 32g

    $6.25/100g$2.00Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 15 Gum

    5 GumCheapest

    5Gum Watermelon Burst Gum · 32g

    $6.25/100g$2.00Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 15 Gum

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is 5 Gum 5Gum Watermelon Burst 32g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $2.00 ($6.25/100 g).
What is the unit price of 5 Gum 5Gum Watermelon Burst 32g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $6.25/100g.
What is the lowest price ever for 5 Gum 5Gum Watermelon Burst 32g?
The lowest price OpenOrder has recorded for 5 Gum 5Gum Watermelon Burst 32g is $2.00 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $2.00 at Woolworths.

Categories