Nippy's Pineapple Juice — 2L

As of 1 Oct 2026, Nippy's Pineapple Juice 2L is cheapest at IGA at $8.99 ($4.50/1 L) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time

No price history yet

We log the price each time we check — the graph fills in here once a price changes, so check back soon.

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Nippy's

    Nippy'sCheapest

    Nippy's Pineapple Juice · 2L

    $4.50/1L$8.99IGA

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Nippy's

    Nippy'sCheapest

    Nippy's Pineapple Juice · 2L

    $4.50/1L$8.99IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Nippy's

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Nippy's Pineapple Juice 2L cheapest?
IGA has the lowest price at $8.99 ($4.50/1 L).
What is the unit price of Nippy's Pineapple Juice 2L?
Priced per 100ml. IGA offers the best value at $0.45/100ml.