Milka Choco Biscuits — 150g

As of 2 Oct 2026, Milka Choco Biscuits 150g is cheapest at Woolworths at $8.00 ($5.33/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $8.00 at Woolworths (2 Oct); highest: $8.00 — currently $8.00 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$8.00
Average
$8.00
Highest
$8.00
Lowest ever
$8.00 · Oct '26
Highest ever
$8.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

3 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Milka

    MilkaCheapest

    Milka Choco Biscuits · 150g

    $5.33/100g$8.00Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Milka

    MilkaCheapest

    Milka Choco Biscuits · 150g

    $5.33/100g$8.00Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Milka

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Milka Choco Biscuits 150g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $8.00 ($5.33/100 g).
What is the unit price of Milka Choco Biscuits 150g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $5.33/100g.
What is the lowest price ever for Milka Choco Biscuits 150g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Milka Choco Biscuits 150g is $8.00 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $8.00 at Woolworths.

Categories