Funday Sour Gummy Bears — 50g

As of 1 Oct 2026, Funday Sour Gummy Bears 50g is cheapest at Woolworths at $4.50 ($9.00/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $4.50 at Woolworths (1 Oct); highest: $4.50 — currently $4.50 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.50
Average
$4.50
Highest
$4.50
Lowest ever
$4.50 · Oct '26
Highest ever
$4.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Funday

    FundayCheapest

    Funday Sour Gummy Bears · 50g

    $9.00/100g$4.50Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Funday

    FundayCheapest

    Funday Sour Gummy Bears · 50g

    $9.00/100g$4.50Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Funday

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Funday Sour Gummy Bears 50g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $4.50 ($9.00/100 g).
What is the unit price of Funday Sour Gummy Bears 50g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $9.00/100g.
What is the lowest price ever for Funday Sour Gummy Bears 50g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Funday Sour Gummy Bears 50g is $4.50 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $4.50 at Woolworths.