M&M's Peanut Chocolate Pouch · AU — 180g

As of 1 Oct 2026, M&M's Peanut Chocolate Pouch · AU 180g is cheapest at IGA at $7.70 ($4.28/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $7.70 at IGA (1 Oct); highest: $7.70 — currently $7.70 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$7.70
Average
$7.70
Highest
$7.70
Lowest ever
$7.70 · Oct '26
Highest ever
$7.70 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1M&M's

    M&M'sCheapest

    M&M's Peanut Chocolate Pouch · AU · 180g

    $4.28/100g$7.70IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1M&M's

    M&M'sCheapest

    M&M's Peanut Chocolate Pouch · AU · 180g

    $4.28/100g$7.70IGA
1 brand available
IGA
  1. 1M&M's

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is M&M's Peanut Chocolate Pouch · AU 180g cheapest?
IGA has the lowest price at $7.70 ($4.28/100 g).
What is the unit price of M&M's Peanut Chocolate Pouch · AU 180g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $4.28/100g.
What is the lowest price ever for M&M's Peanut Chocolate Pouch · AU 180g?
The lowest price OpenOrder has recorded for M&M's Peanut Chocolate Pouch · AU 180g is $7.70 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $7.70 at IGA.