JC's Musk Sticks — 150g

As of 2 Oct 2026, JC's Musk Sticks 150g is cheapest at IGA at $5.29 ($3.53/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $5.29 at IGA (1 Oct); highest: $5.29 — currently $5.29 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.29
Average
$5.29
Highest
$5.29
Lowest ever
$5.29 · Oct '26
Highest ever
$5.29 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    JC'sCheapest

    JC's Musk Sticks · 150g

    $3.53/100g$5.29IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    JC'sCheapest

    JC's Musk Sticks · 150g

    $3.53/100g$5.29IGA
1 brand available
IGA
  1. 1

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is JC's Musk Sticks 150g cheapest?
IGA has the lowest price at $5.29 ($3.53/100 g).
What is the unit price of JC's Musk Sticks 150g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $3.53/100g.
What is the lowest price ever for JC's Musk Sticks 150g?
The lowest price OpenOrder has recorded for JC's Musk Sticks 150g is $5.29 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.29 at IGA.