Ceres Organics Sriracha Chilli Sauce — 250ml
As of 1 Oct 2026, Ceres Organics Sriracha Chilli Sauce 250ml is cheapest at Woolworths at $7.00 ($2.80/100 ml) in Australia.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $6.29 at Harris Farm (1 Oct); highest: $7.00 — currently $7.00 at Woolworths. Tracked since Sept 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $2.29/100g
- Average
- $2.29/100g
- Highest
- $2.29/100g
3 prices recorded · 1 change shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ceres Organics | 275g | $6.29 | $2.29/100gBest | In stock | 1 Oct | |
| Ceres Organics | 250ml | $7.00 | $2.80/100ml | In stock | 1 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 100 ml at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 ml at each item's cheapest store
Harris Farm
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Ceres Organics Sriracha Chilli Sauce 250ml cheapest?
- Woolworths has the lowest price at $7.00 ($2.80/100 ml).
- What is the unit price of Ceres Organics Sriracha Chilli Sauce 250ml?
- Priced per 100ml. Woolworths offers the best value at $2.80/100ml.
- What is the lowest price ever for Ceres Organics Sriracha Chilli Sauce 250ml?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Ceres Organics Sriracha Chilli Sauce 250ml is $6.29 at Harris Farm (1 Oct), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $7.00 at Woolworths.

