Lo Bros Ginger Beer — 330ml

As of 1 Oct 2026, Lo Bros Ginger Beer 330ml is cheapest at IGA at $4.40 ($1.33/100 ml) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $4.40 at IGA (1 Oct); highest: $4.40 — currently $4.40 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.40
Average
$4.40
Highest
$4.40
Lowest ever
$4.40 · Oct '26
Highest ever
$4.40 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Lo Bros

    Lo BrosCheapest

    Lo Bros Ginger Beer · 330ml

    $1.33/100ml$4.40IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Lo Bros

    Lo BrosCheapest

    Lo Bros Ginger Beer · 330ml

    $1.33/100ml$4.40IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Lo Bros

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Lo Bros Ginger Beer 330ml cheapest?
IGA has the lowest price at $4.40 ($1.33/100 ml).
What is the unit price of Lo Bros Ginger Beer 330ml?
Priced per 100ml. IGA offers the best value at $1.33/100ml.
What is the lowest price ever for Lo Bros Ginger Beer 330ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Lo Bros Ginger Beer 330ml is $4.40 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $4.40 at IGA.