Cocobella Passionfruit Coconut Yoghurt — 500g
As of 1 Oct 2026, Cocobella Passionfruit Coconut Yoghurt 500g is cheapest at IGA at $6.60 ($1.32/100 g) in Australia.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $1.35 at Coles (16 Sept); highest: $6.60 — currently $6.60 at IGA. Tracked since Aug 2026.
Showing prices and history for this variant plus 2 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $0.90/100g
- Average
- $1.11/100g
- Highest
- $1.80/100g
IGA · 500gNow$1.32/100g
IGA · 150gNow$1.66/100g
Coles · 150gLast seen 9 Sept$0.90/100g
Woolworths · 500gLast seen 23 Sept$1.30/100g
33 prices recorded · 7 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cocobella | 500g | $6.60 | $1.32/100gBest | In stock | 1 Oct | |
| Cocobella | 150g | $2.49 | $1.66/100g | In stock | 1 Oct | |
| Cocobella | 150g | $2.70 | $0.90/100g | In stock | 9 Septout of date · not compared | |
| Cocobella | 500g | $6.50 | $1.30/100g | In stock | 23 Septout of date · not compared | |
| Cocobella | 150g | $1.35 | — | In stock | 16 Septout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Coles
IGA
Woolworths- –

CocobellaBest
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Cocobella Passionfruit Coconut Yoghurt 500g cheapest?
- IGA has the lowest price at $6.60 ($1.32/100 g).
- What is the unit price of Cocobella Passionfruit Coconut Yoghurt 500g?
- Priced per 100g. IGA offers the best value at $1.32/100g.
- What is the lowest price ever for Cocobella Passionfruit Coconut Yoghurt 500g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Cocobella Passionfruit Coconut Yoghurt 500g is $1.35 at Coles (16 Sept), since we began tracking in Aug 2026. The current cheapest price is $6.60 at IGA.
