Devondale Apple Juice Sparkling — 0.75L

As of 1 Oct 2026, Devondale Apple Juice Sparkling 0.75L is cheapest at IGA at $4.45 ($5.93/1 L) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time

No price history yet

We log the price each time we check — the graph fills in here once a price changes, so check back soon.

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Devondale

    DevondaleCheapest

    Devondale Apple Juice Sparkling · 0.75L

    $5.93/1L$4.45IGA

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Devondale

    DevondaleCheapest

    Devondale Apple Juice Sparkling · 0.75L

    $5.93/1L$4.45IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Devondale

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Devondale Apple Juice Sparkling 0.75L cheapest?
IGA has the lowest price at $4.45 ($5.93/1 L).
What is the unit price of Devondale Apple Juice Sparkling 0.75L?
Priced per 100ml. IGA offers the best value at $0.59/100ml.