Maison Renee Gruyere Mild — 150g

As of 1 Oct 2026, Maison Renee Gruyere Mild 150g is cheapest at Coles at $8.90 ($59.33/1 kg) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $8.90 at Coles (1 Oct); highest: $8.90 — currently $8.90 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$8.90
Average
$8.90
Highest
$8.90
Lowest ever
$8.90 · Oct '26
Highest ever
$8.90 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Maison Renee

    Maison ReneeCheapest

    Maison Renee Gruyere Mild · 150g

    $59.33/1kg$8.90Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Maison Renee

    Maison ReneeCheapest

    Maison Renee Gruyere Mild · 150g

    $59.33/1kg$8.90Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Maison Renee

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Maison Renee Gruyere Mild 150g cheapest?
Coles has the lowest price at $8.90 ($59.33/1 kg).
What is the unit price of Maison Renee Gruyere Mild 150g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $5.93/100g.
What is the lowest price ever for Maison Renee Gruyere Mild 150g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Maison Renee Gruyere Mild 150g is $8.90 at Coles (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $8.90 at Coles.

Categories