Brownes Chill Varieties — 600ml

As of 29 Sept 2026, Brownes Chill Varieties 600ml is cheapest at Spudshed at $2.79 ($4.65/1 L) in Australia.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $2.79 at Spudshed (29 Sept); highest: $2.79 — currently $2.79 at Spudshed. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$2.79
Average
$2.79
Highest
$2.79
Lowest ever
$2.79 · Sep '26
Highest ever
$2.79 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1

    BrownesCheapest

    Brownes Chill Varieties · 600ml

    $4.65/1L$2.79Spudshed

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1

    BrownesCheapest

    Brownes Chill Varieties · 600ml

    $4.65/1L$2.79Spudshed
1 brand available
Spudshed
  1. 1

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Brownes Chill Varieties 600ml cheapest?
Spudshed has the lowest price at $2.79 ($4.65/1 L).
What is the unit price of Brownes Chill Varieties 600ml?
Priced per 100ml. Spudshed offers the best value at $0.47/100ml.
What is the lowest price ever for Brownes Chill Varieties 600ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Brownes Chill Varieties 600ml is $2.79 at Spudshed (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $2.79 at Spudshed.