Ito En Lychee Ice Tea Decaf — 535ml

As of 1 Oct 2026, Ito En Lychee Ice Tea Decaf 535ml is cheapest at Woolworths at $3.00 ($5.61/1 L) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $3.00 at Woolworths (1 Oct); highest: $3.00 — currently $3.00 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.00
Average
$3.00
Highest
$3.00
Lowest ever
$3.00 · Oct '26
Highest ever
$3.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Ito En

    Ito EnCheapest

    Ito En Lychee Ice Tea Decaf · 535ml

    $5.61/1L$3.00Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Ito En

    Ito EnCheapest

    Ito En Lychee Ice Tea Decaf · 535ml

    $5.61/1L$3.00Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Ito En

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Ito En Lychee Ice Tea Decaf 535ml cheapest?
Woolworths has the lowest price at $3.00 ($5.61/1 L).
What is the unit price of Ito En Lychee Ice Tea Decaf 535ml?
Priced per 100ml. Woolworths offers the best value at $0.56/100ml.
What is the lowest price ever for Ito En Lychee Ice Tea Decaf 535ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Ito En Lychee Ice Tea Decaf 535ml is $3.00 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.00 at Woolworths.

Categories