Calbee Salt & Vinegar Harvest Snaps — 120g

As of 2 Oct 2026, Calbee Salt & Vinegar Harvest Snaps 120g is cheapest at IGA at $5.50 ($4.58/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $5.50 at IGA (1 Oct); highest: $5.50 — currently $5.50 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.50
Average
$5.50
Highest
$5.50
Lowest ever
$5.50 · Oct '26
Highest ever
$5.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Calbee

    CalbeeCheapest

    Calbee Salt & Vinegar Harvest Snaps · 120g

    $4.58/100g$5.50IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Calbee

    CalbeeCheapest

    Calbee Salt & Vinegar Harvest Snaps · 120g

    $4.58/100g$5.50IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Calbee

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Calbee Salt & Vinegar Harvest Snaps 120g cheapest?
IGA has the lowest price at $5.50 ($4.58/100 g).
What is the unit price of Calbee Salt & Vinegar Harvest Snaps 120g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $4.58/100g.
What is the lowest price ever for Calbee Salt & Vinegar Harvest Snaps 120g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Calbee Salt & Vinegar Harvest Snaps 120g is $5.50 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.50 at IGA.