L&P L & P Lemon Paeroa Soft Drink — 1.5L

As of 2 Oct 2026, L&P L & P Lemon Paeroa Soft Drink 1.5L is cheapest at Coles at $5.50 ($3.67/1 L) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $5.50 at Coles (1 Oct); highest: $5.50 — currently $5.50 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.50
Average
$5.50
Highest
$5.50
Lowest ever
$5.50 · Oct '26
Highest ever
$5.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1L&P

    L&PCheapest

    L & P Lemon Paeroa Soft Drink · 1.5L

    $3.67/1L$5.50Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1L&P

    L&PCheapest

    L & P Lemon Paeroa Soft Drink · 1.5L

    $3.67/1L$5.50Coles
1 brand available
Coles
  1. 1L&P

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is L&P L & P Lemon Paeroa Soft Drink 1.5L cheapest?
Coles has the lowest price at $5.50 ($3.67/1 L).
What is the unit price of L&P L & P Lemon Paeroa Soft Drink 1.5L?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $0.37/100ml.
What is the lowest price ever for L&P L & P Lemon Paeroa Soft Drink 1.5L?
The lowest price OpenOrder has recorded for L&P L & P Lemon Paeroa Soft Drink 1.5L is $5.50 at Coles (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.50 at Coles.

Categories