Oreo Chocolate — 133g

As of 1 Oct 2026, Oreo Chocolate 133g is cheapest at IGA at $2.75 ($2.07/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.

Price History

Price over time

No price history yet

We log the price each time we check — the graph fills in here once a price changes, so check back soon.

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Oreo

    OreoCheapest

    Oreo Chocolate · 133g

    $2.07/100g$2.75IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Oreo

    OreoCheapest

    Oreo Chocolate · 133g

    $2.07/100g$2.75IGA
  2. 2Oreo

    Oreo

    Oreo Chocolate · 128g

    $2.58/100g$3.30IGA

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Oreo Chocolate 133g cheapest?
IGA has the lowest price at $2.75 ($2.07/100 g).
What is the unit price of Oreo Chocolate 133g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $2.07/100g.

Categories