Indofood Nasi Goreng Seasoning Mix — 50g

As of 2 Oct 2026, Indofood Nasi Goreng Seasoning Mix 50g is cheapest at IGA at $1.50 ($3.00/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $1.50 at IGA (1 Oct); highest: $1.50 — currently $1.50 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$1.50
Average
$1.50
Highest
$1.50
Lowest ever
$1.50 · Oct '26
Highest ever
$1.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Indofood

    IndofoodCheapest

    Indofood Nasi Goreng Seasoning Mix · 50g

    $3.00/100g$1.50IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Indofood

    IndofoodCheapest

    Indofood Nasi Goreng Seasoning Mix · 50g

    $3.00/100g$1.50IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Indofood

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Indofood Nasi Goreng Seasoning Mix 50g cheapest?
IGA has the lowest price at $1.50 ($3.00/100 g).
What is the unit price of Indofood Nasi Goreng Seasoning Mix 50g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $3.00/100g.
What is the lowest price ever for Indofood Nasi Goreng Seasoning Mix 50g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Indofood Nasi Goreng Seasoning Mix 50g is $1.50 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $1.50 at IGA.