La Molisana Pesto Rosso — 190g

As of 1 Oct 2026, La Molisana Pesto Rosso 190g is cheapest at Woolworths at $4.00 ($2.11/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $4.00 at Woolworths (1 Oct); highest: $4.00 — currently $4.00 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.00
Average
$4.00
Highest
$4.00
Lowest ever
$4.00 · Oct '26
Highest ever
$4.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

3 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1La Molisana

    La MolisanaCheapest

    La Molisana Pesto Rosso · 190g

    $2.11/100g$4.00Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1La Molisana

    La MolisanaCheapest

    La Molisana Pesto Rosso · 190g

    $2.11/100g$4.00Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1La Molisana

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is La Molisana Pesto Rosso 190g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $4.00 ($2.11/100 g).
What is the unit price of La Molisana Pesto Rosso 190g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $2.11/100g.
What is the lowest price ever for La Molisana Pesto Rosso 190g?
The lowest price OpenOrder has recorded for La Molisana Pesto Rosso 190g is $4.00 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $4.00 at Woolworths.