Jarritos Mexican Cola — 4 x 0.37L

As of 2 Oct 2026, Jarritos Mexican Cola 4 x 0.37L is cheapest at Aldi at $9.99 ($6.75/1 L) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $9.99 at Aldi (1 Oct); highest: $9.99 — currently $9.99 at Aldi. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$9.99
Average
$9.99
Highest
$9.99
Lowest ever
$9.99 · Oct '26
Highest ever
$9.99 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Jarritos

    JarritosCheapest

    Jarritos Mexican Cola · 4 x 0.37L

    $6.75/1L$9.99Aldi

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Jarritos

    JarritosCheapest

    Jarritos Mexican Cola · 4 x 0.37L

    $6.75/1L$9.99Aldi
1 brand available
Aldi
  1. 1Jarritos

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Jarritos Mexican Cola 4 x 0.37L cheapest?
Aldi has the lowest price at $9.99 ($6.75/1 L).
What is the unit price of Jarritos Mexican Cola 4 x 0.37L?
Priced per 100ml. Aldi offers the best value at $0.68/100ml.
What is the lowest price ever for Jarritos Mexican Cola 4 x 0.37L?
The lowest price OpenOrder has recorded for Jarritos Mexican Cola 4 x 0.37L is $9.99 at Aldi (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $9.99 at Aldi.