Maggi. Maggi Halal Stock Cubes — 18g

As of 1 Oct 2026, Maggi. Maggi Halal Stock Cubes 18g is cheapest at Coles at $12.00 ($66.67/100 g) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $12.00 at Coles (1 Oct); highest: $12.00 — currently $12.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$12.00
Average
$12.00
Highest
$12.00
Lowest ever
$12.00 · Oct '26
Highest ever
$12.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Maggi.

    Maggi.Cheapest

    Maggi Halal Stock Cubes · 18g

    $66.67/100g$12.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Maggi.

    Maggi.Cheapest

    Maggi Halal Stock Cubes · 18g

    $66.67/100g$12.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Maggi.

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Maggi. Maggi Halal Stock Cubes 18g cheapest?
Coles has the lowest price at $12.00 ($66.67/100 g).
What is the unit price of Maggi. Maggi Halal Stock Cubes 18g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $66.67/100g.
What is the lowest price ever for Maggi. Maggi Halal Stock Cubes 18g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Maggi. Maggi Halal Stock Cubes 18g is $12.00 at Coles (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $12.00 at Coles.

Categories