Maggie Beer Pheasant Farm Pate — 120g
As of 29 Sept 2026, Maggie Beer Pheasant Farm Pate 120g is cheapest at Harris Farm at $7.69 ($64.08/1 kg) in Australia.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $6.00 at Coles (22 Sept); highest: $7.69 — currently $7.69 at Harris Farm. Tracked since Aug 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $5.45/100g
- Average
- $5.93/100g
- Highest
- $6.64/100g
49 prices recorded · 8 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maggie Beer | 110g | $6.30 | $5.73/100gBest | In stock | 23 Sept | |
| Maggie Beer | 120g | $7.69 | $6.41/100g | In stock | 29 Sept | |
| Maggie Beer | 110g | $7.30 | $6.64/100g | In stock | 23 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Coles
Harris Farm
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Maggie Beer Pheasant Farm Pate 120g cheapest?
- Harris Farm has the lowest price at $7.69 ($64.08/1 kg).
- What is the unit price of Maggie Beer Pheasant Farm Pate 120g?
- Priced per 100g. Harris Farm offers the best value at $6.41/100g.
- What is the lowest price ever for Maggie Beer Pheasant Farm Pate 120g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Maggie Beer Pheasant Farm Pate 120g is $6.00 at Coles (22 Sept), since we began tracking in Aug 2026. The current cheapest price is $7.69 at Harris Farm.

