Katz Cinnamon Donut Holes — 170g

As of 2 Oct 2026, Katz Cinnamon Donut Holes 170g is cheapest at Woolworths at $6.50 ($3.82/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $6.50 at Woolworths (2 Oct); highest: $6.50 — currently $6.50 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$6.50
Average
$6.50
Highest
$6.50
Lowest ever
$6.50 · Oct '26
Highest ever
$6.50 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

5 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Katz

    KatzCheapest

    Katz Cinnamon Donut Holes · 170g

    $3.82/100g$6.50Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Katz

    KatzCheapest

    Katz Cinnamon Donut Holes · 170g

    $3.82/100g$6.50Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Katz

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Katz Cinnamon Donut Holes 170g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $6.50 ($3.82/100 g).
What is the unit price of Katz Cinnamon Donut Holes 170g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $3.82/100g.
What is the lowest price ever for Katz Cinnamon Donut Holes 170g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Katz Cinnamon Donut Holes 170g is $6.50 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $6.50 at Woolworths.