Yoguri Passionfruit Yogurt — 170g

As of 29 Sept 2026, Yoguri Passionfruit Yogurt 170g is cheapest at Aldi at $1.99 ($1.17/100 g) in Australia.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $1.99 at Aldi (29 Sept); highest: $1.99 — currently $1.99 at Aldi. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$1.99
Average
$1.99
Highest
$1.99
Lowest ever
$1.99 · Sep '26
Highest ever
$1.99 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Yoguri

    YoguriCheapest

    Yoguri Passionfruit Yogurt · 170g

    $1.17/100g$1.99Aldi

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Yoguri

    YoguriCheapest

    Yoguri Passionfruit Yogurt · 170g

    $1.17/100g$1.99Aldi
1 brand available
Aldi
  1. 1Yoguri

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Yoguri Passionfruit Yogurt 170g cheapest?
Aldi has the lowest price at $1.99 ($1.17/100 g).
What is the unit price of Yoguri Passionfruit Yogurt 170g?
Priced per 100g. Aldi offers the best value at $1.17/100g.
What is the lowest price ever for Yoguri Passionfruit Yogurt 170g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Yoguri Passionfruit Yogurt 170g is $1.99 at Aldi (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $1.99 at Aldi.