Fropro Garlic Aioli Sauce — 250g

As of 30 Sept 2026, Fropro Garlic Aioli Sauce 250g is cheapest at Woolworths at $7.95 ($3.18/100 g) in Australia.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $7.95 at Woolworths (30 Sept); highest: $7.95 — currently $7.95 at Woolworths. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$7.95
Average
$7.95
Highest
$7.95
Lowest ever
$7.95 · Sep '26
Highest ever
$7.95 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Fropro

    FroproCheapest

    Fropro Garlic Aioli Sauce · 250g

    $3.18/100g$7.95Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Fropro

    FroproCheapest

    Fropro Garlic Aioli Sauce · 250g

    $3.18/100g$7.95Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Fropro

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Fropro Garlic Aioli Sauce 250g cheapest?
Woolworths has the lowest price at $7.95 ($3.18/100 g).
What is the unit price of Fropro Garlic Aioli Sauce 250g?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $3.18/100g.
What is the lowest price ever for Fropro Garlic Aioli Sauce 250g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Fropro Garlic Aioli Sauce 250g is $7.95 at Woolworths (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $7.95 at Woolworths.