David Beckham Classic Blue Body Spray — 150ml
As of 2 Oct 2026, David Beckham Classic Blue Body Spray 150ml is cheapest at Woolworths at $9.00 ($6.00/100 ml) in Australia.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: $4.50 at Coles (25 Aug); highest: $9.00 — currently $9.00 at Woolworths. Tracked since Aug 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $4.50
- Average
- $4.53
- Highest
- $9.00
99% above average
5 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| David Beckham | 150ml | $9.00 | $6.00/100mlBest | In stock | 2 Oct | |
| David Beckham | 150ml | $4.50 | $3.00/100ml | In stock | 25 Augout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 100 ml at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 ml at each item's cheapest store
1 brand available
Coles
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is David Beckham Classic Blue Body Spray 150ml cheapest?
- Woolworths has the lowest price at $9.00 ($6.00/100 ml).
- What is the unit price of David Beckham Classic Blue Body Spray 150ml?
- Priced per 100ml. Woolworths offers the best value at $6.00/100ml.
- What is the lowest price ever for David Beckham Classic Blue Body Spray 150ml?
- The lowest price OpenOrder has recorded for David Beckham Classic Blue Body Spray 150ml is $4.50 at Coles (25 Aug), since we began tracking in Aug 2026. The current cheapest price is $9.00 at Woolworths.
