Little Bellies Sweet Cinnamon Softcorn — 32g
As of 2 Oct 2026, Little Bellies Sweet Cinnamon Softcorn 32g is cheapest at Coles at $7.50 ($23.44/100 g) in Australia.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: $1.75 at Woolworths (2 Oct); highest: $7.50 — currently $7.50 at Coles. Tracked since Sept 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $21.88/100g
- Average
- $26.12/100g
- Highest
- $26.88/100g
13 prices recorded · 4 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Little Bellies | 30g | $1.75 | $21.88/100gBest | In stock | 2 Oct | |
| Little Bellies | 32g | $7.50 | $23.44/100g | In stock | 2 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Coles
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Little Bellies Sweet Cinnamon Softcorn 32g cheapest?
- Coles has the lowest price at $7.50 ($23.44/100 g).
- What is the unit price of Little Bellies Sweet Cinnamon Softcorn 32g?
- Priced per 100g. Coles offers the best value at $23.44/100g.
- What is the lowest price ever for Little Bellies Sweet Cinnamon Softcorn 32g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Little Bellies Sweet Cinnamon Softcorn 32g is $1.75 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $7.50 at Coles.

