Preshafruit Pink Guava Apple Juice Standard — 1.5L
As of 2 Oct 2026, Preshafruit Pink Guava Apple Juice Standard 1.5L is cheapest at Coles at $6.70 ($4.47/1 L) in Australia.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: $6.70 at Coles (2 Oct); highest: $6.85 — currently $6.70 at Coles. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $6.70
- Average
- $6.70
- Highest
- $6.85
At the average price
2 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Preshafruit | 1.5L | $6.70–$6.85 | $0.45/100ml–$0.46/100mlBest | In stock | 2 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
1 brand available
ColesPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is Preshafruit Pink Guava Apple Juice Standard 1.5L cheapest?
- Coles has the lowest price at $6.70 ($4.47/1 L).
- What is the unit price of Preshafruit Pink Guava Apple Juice Standard 1.5L?
- Priced per 100ml. Coles offers the best value at $0.45/100ml.
- What is the lowest price ever for Preshafruit Pink Guava Apple Juice Standard 1.5L?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Preshafruit Pink Guava Apple Juice Standard 1.5L is $6.70 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $6.70 at Coles.
