Bega Tasty Cheese & Crackers — 38g
As of 2 Oct 2026, Bega Tasty Cheese & Crackers 38g is cheapest at Woolworths at $3.00 ($78.95/1 kg) in Australia.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: $3.00 at Woolworths (2 Oct); highest: $3.00 — currently $3.00 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $3.00
- Average
- $3.00
- Highest
- $3.00
At the average price
4 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
Cheapest (compared)
Cheapest (overall)
Cheapest by brand
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
1 brand available
Coles
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Bega Tasty Cheese & Crackers 38g cheapest?
- Woolworths has the lowest price at $3.00 ($78.95/1 kg).
- How much does Bega Tasty Cheese & Crackers 38g cost?
- Prices range from $3.00 to $3.00 across 2 Australian supermarkets. The average price is $3.00.
- What is the unit price of Bega Tasty Cheese & Crackers 38g?
- Priced per 100g. Coles offers the best value at $7.89/100g.
- Which supermarkets sell Bega Tasty Cheese & Crackers 38g?
- Bega Tasty Cheese & Crackers 38g is available at Woolworths and Coles.
- What is the lowest price ever for Bega Tasty Cheese & Crackers 38g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Bega Tasty Cheese & Crackers 38g is $3.00 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $3.00 at Woolworths.
