Udder Delights Truffle Brie — 200g
As of 2 Oct 2026, Udder Delights Truffle Brie 200g is cheapest at Coles at $9.20 ($46.00/1 kg) in Australia.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: $9.20 at Coles (2 Oct); highest: $11.49 — currently $9.20 at Coles. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $4.60/100g
- Average
- $6.13/100g
- Highest
- $6.38/100g
4 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Udder Delights | 200g | $9.20 | $4.60/100gBest | In stock | 2 Oct | |
| Udder Delights | 180g | $11.49 | $6.38/100g | In stock | 1 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Coles
IGAPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Udder Delights Truffle Brie 200g cheapest?
- Coles has the lowest price at $9.20 ($46.00/1 kg).
- What is the unit price of Udder Delights Truffle Brie 200g?
- Priced per 100g. Coles offers the best value at $4.60/100g.
- What is the lowest price ever for Udder Delights Truffle Brie 200g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Udder Delights Truffle Brie 200g is $9.20 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $9.20 at Coles.

