Pickd Apple Mango Juice — 2L

As of 1 Oct 2026, Pickd Apple Mango Juice 2L is cheapest at Aldi at $5.49 ($2.75/1 L) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $5.49 at Aldi (1 Oct); highest: $5.99 — currently $5.49 at Aldi. Tracked since July 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.49
Average
$5.99
Highest
$5.99
Lowest ever
$5.49 · Oct '26
Highest ever
$5.99 · Jul '26
Trend
Down 8%
8% below average

4 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Pickd

    PickdCheapest

    Pickd Apple Mango Juice · 2L

    $2.75/1L$5.49Aldi

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Pickd

    PickdCheapest

    Pickd Apple Mango Juice · 2L

    $2.75/1L$5.49Aldi
1 brand available
Aldi
  1. 1Pickd

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Pickd Apple Mango Juice 2L cheapest?
Aldi has the lowest price at $5.49 ($2.75/1 L).
What is the unit price of Pickd Apple Mango Juice 2L?
Priced per 100ml. Aldi offers the best value at $0.28/100ml.
What is the lowest price ever for Pickd Apple Mango Juice 2L?
The lowest price OpenOrder has recorded for Pickd Apple Mango Juice 2L is $5.49 at Aldi (1 Oct), since we began tracking in July 2026. The current cheapest price is $5.49 at Aldi.

Categories