Boost Lychee Juice — 350ml

As of 2 Oct 2026, Boost Lychee Juice 350ml is cheapest at Woolworths at $4.20 ($12.00/1 L) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $4.20 at Woolworths (2 Oct); highest: $4.20 — currently $4.20 at Woolworths. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.20
Average
$4.20
Highest
$4.20
Lowest ever
$4.20 · Oct '26
Highest ever
$4.20 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Boost

    BoostCheapest

    Boost Lychee Juice · 350ml

    $12.00/1L$4.20Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Boost

    BoostCheapest

    Boost Lychee Juice · 350ml

    $12.00/1L$4.20Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Boost

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Boost Lychee Juice 350ml cheapest?
Woolworths has the lowest price at $4.20 ($12.00/1 L).
What is the unit price of Boost Lychee Juice 350ml?
Priced per 100ml. Woolworths offers the best value at $1.20/100ml.
What is the lowest price ever for Boost Lychee Juice 350ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Boost Lychee Juice 350ml is $4.20 at Woolworths (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $4.20 at Woolworths.

Categories