Coles Organic Stir Fry — 250g

As of 1 Oct 2026, Coles Organic Stir Fry 250g is cheapest at Coles at $5.10 ($20.40/1 kg) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $4.90 at Coles (1 Oct); highest: $5.10 — currently $5.10 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.90
Average
$5.10
Highest
$5.10
Lowest ever
$4.90 · Oct '26
Highest ever
$5.10 · Oct '26
Trend
Up 4%
At the average price

2 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Coles Organic

    Coles OrganicCheapest

    Coles Organic Stir Fry · 250g

    $20.40/1kg$5.10Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Coles Organic

    Coles OrganicCheapest

    Coles Organic Stir Fry · 250g

    $20.40/1kg$5.10Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Coles Organic

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Coles Organic Stir Fry 250g cheapest?
Coles has the lowest price at $5.10 ($20.40/1 kg).
What is the unit price of Coles Organic Stir Fry 250g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $2.04/100g.
What is the lowest price ever for Coles Organic Stir Fry 250g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Coles Organic Stir Fry 250g is $4.90 at Coles (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.10 at Coles.