Regal Beef Meatball Toppers — 1kg

As of 28 Sept 2026, Regal Beef Meatball Toppers 1kg is cheapest at Woolworths at $7.30 ($0.73/100 g) in Australia.

Prices updated 28 Sept 2026

Lowest recorded price: $7.30 at Woolworths (28 Sept); highest: $7.30 — currently $7.30 at Woolworths. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$7.30
Average
$7.30
Highest
$7.30
Lowest ever
$7.30 · Sep '26
Highest ever
$7.30 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Regal

    RegalCheapest

    Regal Beef Meatball Toppers · 1kg

    $0.73/100g$7.30Woolworths

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Regal

    RegalCheapest

    Regal Beef Meatball Toppers · 1kg

    $0.73/100g$7.30Woolworths
1 brand available
Woolworths
  1. 1Regal

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Regal Beef Meatball Toppers 1kg cheapest?
Woolworths has the lowest price at $7.30 ($0.73/100 g).
What is the unit price of Regal Beef Meatball Toppers 1kg?
Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $0.73/100g.
What is the lowest price ever for Regal Beef Meatball Toppers 1kg?
The lowest price OpenOrder has recorded for Regal Beef Meatball Toppers 1kg is $7.30 at Woolworths (28 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $7.30 at Woolworths.