Coles Tuna Sweetcorn & Mayonnaise — 95g

As of 1 Oct 2026, Coles Tuna Sweetcorn & Mayonnaise 95g is cheapest at Coles at $1.10 ($11.58/1 kg) in Australia.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $1.10 at Coles (1 Oct); highest: $1.10 — currently $1.10 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$1.10
Average
$1.10
Highest
$1.10
Lowest ever
$1.10 · Oct '26
Highest ever
$1.10 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Coles

    ColesCheapest

    Coles Tuna Sweetcorn & Mayonnaise · 95g

    $11.58/1kg$1.10Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Coles

    ColesCheapest

    Coles Tuna Sweetcorn & Mayonnaise · 95g

    $11.58/1kg$1.10Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Coles

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Coles Tuna Sweetcorn & Mayonnaise 95g cheapest?
Coles has the lowest price at $1.10 ($11.58/1 kg).
What is the unit price of Coles Tuna Sweetcorn & Mayonnaise 95g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $1.16/100g.
What is the lowest price ever for Coles Tuna Sweetcorn & Mayonnaise 95g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Coles Tuna Sweetcorn & Mayonnaise 95g is $1.10 at Coles (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $1.10 at Coles.

Categories