Fab Intense Laundry Liquid Fresh — 1.8L

As of 2 Oct 2026, Fab Intense Laundry Liquid Fresh 1.8L is cheapest at Coles at $9.00 ($5.00/1 L) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $9.00 at Coles (2 Oct); highest: $9.00 — currently $9.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$9.00
Average
$9.00
Highest
$9.00
Lowest ever
$9.00 · Oct '26
Highest ever
$9.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

4 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Fab

    FabCheapest

    Fab Intense Laundry Liquid Fresh · 1.8L

    $5.00/1L$9.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Fab

    FabCheapest

    Fab Intense Laundry Liquid Fresh · 1.8L

    $5.00/1L$9.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Fab

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Fab Intense Laundry Liquid Fresh 1.8L cheapest?
Coles has the lowest price at $9.00 ($5.00/1 L).
What is the unit price of Fab Intense Laundry Liquid Fresh 1.8L?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $0.50/100ml.
What is the lowest price ever for Fab Intense Laundry Liquid Fresh 1.8L?
The lowest price OpenOrder has recorded for Fab Intense Laundry Liquid Fresh 1.8L is $9.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $9.00 at Coles.