CUB Apple Pear Banana Peach Baby Food — 120g

As of 2 Oct 2026, CUB Apple Pear Banana Peach Baby Food 120g is cheapest at Coles at $1.00 ($0.83/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $1.00 at Coles (2 Oct); highest: $1.00 — currently $1.00 at Coles. Tracked since Aug 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$1.00
Average
$1.00
Highest
$1.00
Lowest ever
$1.00 · Aug '26
Highest ever
$1.00 · Aug '26
Trend
Steady
At the average price

10 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1CUB

    CUBCheapest

    CUB Apple Pear Banana Peach Baby Food · 120g

    $0.83/100g$1.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1CUB

    CUBCheapest

    CUB Apple Pear Banana Peach Baby Food · 120g

    $0.83/100g$1.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1CUB

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is CUB Apple Pear Banana Peach Baby Food 120g cheapest?
Coles has the lowest price at $1.00 ($0.83/100 g).
What is the unit price of CUB Apple Pear Banana Peach Baby Food 120g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $0.83/100g.
What is the lowest price ever for CUB Apple Pear Banana Peach Baby Food 120g?
The lowest price OpenOrder has recorded for CUB Apple Pear Banana Peach Baby Food 120g is $1.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Aug 2026. The current cheapest price is $1.00 at Coles.

Categories