Rana Parmigiano Ravioli — 325g

As of 2 Oct 2026, Rana Parmigiano Ravioli 325g is cheapest at IGA at $9.35 ($2.88/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $9.35 at IGA (1 Oct); highest: $9.35 — currently $9.35 at IGA. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$9.35
Average
$9.35
Highest
$9.35
Lowest ever
$9.35 · Oct '26
Highest ever
$9.35 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    RanaCheapest

    Rana Parmigiano Ravioli · 325g

    $2.88/100g$9.35IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1

    RanaCheapest

    Rana Parmigiano Ravioli · 325g

    $2.88/100g$9.35IGA
1 brand available
IGA
  1. 1

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Rana Parmigiano Ravioli 325g cheapest?
IGA has the lowest price at $9.35 ($2.88/100 g).
What is the unit price of Rana Parmigiano Ravioli 325g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $2.88/100g.
What is the lowest price ever for Rana Parmigiano Ravioli 325g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Rana Parmigiano Ravioli 325g is $9.35 at IGA (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $9.35 at IGA.