Dove Clean Comfort Deodorant — 250ml

As of 29 Sept 2026, Dove Clean Comfort Deodorant 250ml is cheapest at Coles at $6.00 ($2.40/100 ml) in Australia.

Prices updated 29 Sept 2026

Lowest recorded price: $6.00 at Coles (29 Sept); highest: $6.00 — currently $6.00 at Coles. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$6.00
Average
$6.00
Highest
$6.00
Lowest ever
$6.00 · Sep '26
Highest ever
$6.00 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Dove

    DoveCheapest

    Dove Clean Comfort Deodorant · 250ml

    $2.40/100ml$6.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 ml at each item's cheapest store

  1. 1Dove

    DoveCheapest

    Dove Clean Comfort Deodorant · 250ml

    $2.40/100ml$6.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Dove

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Dove Clean Comfort Deodorant 250ml cheapest?
Coles has the lowest price at $6.00 ($2.40/100 ml).
What is the unit price of Dove Clean Comfort Deodorant 250ml?
Priced per 100ml. Coles offers the best value at $2.40/100ml.
What is the lowest price ever for Dove Clean Comfort Deodorant 250ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Dove Clean Comfort Deodorant 250ml is $6.00 at Coles (29 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $6.00 at Coles.