Oasis Blueberry Yoghurt Muesli Cup — 230g

As of 2 Oct 2026, Oasis Blueberry Yoghurt Muesli Cup 230g is cheapest at Coles at $5.00 ($2.17/100 g) in Australia.

Prices updated 2 Oct 2026

Lowest recorded price: $5.00 at Coles (2 Oct); highest: $5.00 — currently $5.00 at Coles. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.00
Average
$5.00
Highest
$5.00
Lowest ever
$5.00 · Oct '26
Highest ever
$5.00 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

4 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Oasis

    OasisCheapest

    Oasis Blueberry Yoghurt Muesli Cup · 230g

    $2.17/100g$5.00Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Oasis

    OasisCheapest

    Oasis Blueberry Yoghurt Muesli Cup · 230g

    $2.17/100g$5.00Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Oasis

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Oasis Blueberry Yoghurt Muesli Cup 230g cheapest?
Coles has the lowest price at $5.00 ($2.17/100 g).
What is the unit price of Oasis Blueberry Yoghurt Muesli Cup 230g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $2.17/100g.
What is the lowest price ever for Oasis Blueberry Yoghurt Muesli Cup 230g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Oasis Blueberry Yoghurt Muesli Cup 230g is $5.00 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.00 at Coles.

Categories