Schär Ciocko Sticks — 150g

As of 30 Sept 2026, Schär Ciocko Sticks 150g is cheapest at IGA at $7.99 ($5.33/100 g) in Australia.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $7.99 at IGA (30 Sept); highest: $7.99 — currently $7.99 at IGA. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$7.99
Average
$7.99
Highest
$7.99
Lowest ever
$7.99 · Sep '26
Highest ever
$7.99 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Schär

    SchärCheapest

    Schär Ciocko Sticks · 150g

    $5.33/100g$7.99IGA

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Schär

    SchärCheapest

    Schär Ciocko Sticks · 150g

    $5.33/100g$7.99IGA
1 brand available
IGA
  1. 1Schär

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Schär Ciocko Sticks 150g cheapest?
IGA has the lowest price at $7.99 ($5.33/100 g).
What is the unit price of Schär Ciocko Sticks 150g?
Priced per 100g. IGA offers the best value at $5.33/100g.
What is the lowest price ever for Schär Ciocko Sticks 150g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Schär Ciocko Sticks 150g is $7.99 at IGA (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $7.99 at IGA.