Golden Circle Pash Cordial Zero Sugar — 2L
As of 2 Oct 2026, Golden Circle Pash Cordial Zero Sugar 2L is cheapest at Coles at $5.70 ($2.85/1 L) in Australia.
Prices updated 2 Oct 2026
Lowest recorded price: $5.70 at Coles (2 Oct); highest: $5.90 — currently $5.70 at Coles. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $5.70
- Average
- $5.90
- Highest
- $5.90
At the average price
3 prices recorded · 3 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Golden Circle | 2L | $5.70–$5.90 | $0.29/100ml–$0.30/100mlBest | In stock | 2 Oct |
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
1 brand available
ColesPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is Golden Circle Pash Cordial Zero Sugar 2L cheapest?
- Coles has the lowest price at $5.70 ($2.85/1 L).
- What is the unit price of Golden Circle Pash Cordial Zero Sugar 2L?
- Priced per 100ml. Coles offers the best value at $0.28/100ml.
- What is the lowest price ever for Golden Circle Pash Cordial Zero Sugar 2L?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Golden Circle Pash Cordial Zero Sugar 2L is $5.70 at Coles (2 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.70 at Coles.
