Byron Bay Crunchy Peanut Butter — 375g

As of 28 Sept 2026, Byron Bay Crunchy Peanut Butter 375g is cheapest at Coles at $8.90 ($2.37/100 g) in Australia.

Prices updated 28 Sept 2026

Lowest recorded price: $8.90 at Coles (28 Sept); highest: $8.90 — currently $8.90 at Coles. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$8.90
Average
$8.90
Highest
$8.90
Lowest ever
$8.90 · Sep '26
Highest ever
$8.90 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Byron Bay

    Byron BayCheapest

    Byron Bay Crunchy Peanut Butter · 375g

    $2.37/100g$8.90Coles

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Byron Bay

    Byron BayCheapest

    Byron Bay Crunchy Peanut Butter · 375g

    $2.37/100g$8.90Coles
1 brand available
Coles
  1. 1Byron Bay

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Byron Bay Crunchy Peanut Butter 375g cheapest?
Coles has the lowest price at $8.90 ($2.37/100 g).
What is the unit price of Byron Bay Crunchy Peanut Butter 375g?
Priced per 100g. Coles offers the best value at $2.37/100g.
What is the lowest price ever for Byron Bay Crunchy Peanut Butter 375g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Byron Bay Crunchy Peanut Butter 375g is $8.90 at Coles (28 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $8.90 at Coles.