Alula Gold Toddler Milk Drink 1 Year + — 900g
As of 1 Oct 2026, Alula Gold Toddler Milk Drink 1 Year + 900g is cheapest at Woolworths at $23.30 ($2.59/100 g) in Australia.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $23.30 at Woolworths (1 Oct); highest: $32.05 — currently $23.30 at Woolworths. Tracked since Aug 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $2.59/100g
- Average
- $3.55/100g
- Highest
- $3.56/100g
10 prices recorded · 3 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alula Gold | 900g | $23.30 | $2.59/100gBest | In stock | 1 Oct | |
| Alula Gold | 900g | $32.05 | $3.56/100g | In stock | 1 Oct | |
| Alula Gold | 900g | $29.15 | $3.24/100g | In stock | 25 Augout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Coles
IGA
WoolworthsPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Alula Gold Toddler Milk Drink 1 Year + 900g cheapest?
- Woolworths has the lowest price at $23.30 ($2.59/100 g).
- What is the unit price of Alula Gold Toddler Milk Drink 1 Year + 900g?
- Priced per 100g. Woolworths offers the best value at $2.59/100g.
- What is the lowest price ever for Alula Gold Toddler Milk Drink 1 Year + 900g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Alula Gold Toddler Milk Drink 1 Year + 900g is $23.30 at Woolworths (1 Oct), since we began tracking in Aug 2026. The current cheapest price is $23.30 at Woolworths.
